İşte Benim Stilim All Star 98 ci Bölüm Tanıtımı

İşte Benim Stilim All Star 98 ci Bölüm Tanıtımı
23 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 1.022 kez okundu.

Merhaba arkadaşlar bu gün sizlere ekranların en çok izlenilen ve beğenilen programlarından birisi olan,İşte Benim Stilim All Star 98 ci bölüm tanıtım videosunu paylaşacağım.Keyifli izlemeler olsun.

 

 

 

 

 

Bu yayınımız sizlere yeterszi geldiyse GOOGLE‘DEN yararlanabilirsiniz.

Etiketler:

İşte Benim Stilim All Star 98 ci Bölüm Tanıtımı Konusuna 6 Yorum Yapıldı
 1. isimsiz dedi ki:

  Ayşegül çok sinir bozucu:)

 2. eski dedi ki:

  Vay anasını 😀

 3. Gereksiz kisi dedi ki:

  Nur Yerlitas favorim:p

 4. İsim yazmayan dedi ki:

  Bu program bence çok saçma bi program. Giyinmeyi anlarım. güzel giyinme arzusunu da anlarım ama başkalarına güzel giyinmeyi anlayamıyorum. Aslında başkalarına güzel giyinmeyi değiL güzel olup olmadığını bir juriye sormayı anlamıyorum. Güzellik göreceli bi kavramdır bana göre. Yani bana güzel olan bir başkasına güzel görünmeyebilir. juriye göre güzellik nedir anlamadım. jurinin beğenmediği yarışmacıları halk beğenebilir. halk oylaması bence daha adil olur. Juri yerine halk oylamasıyla karar verilmesini tercih ederim.

 5. İsim yazmayan dedi ki:

  Ayrıca bu yarışmacıların birbirini sürekli kötülemeleri, sürekli olarak yarışmada bi tartışmanın fitilini ateşler tarzdaki sözleri sinir bozucu. Yarışmacı yarışmacıya neden yorum yapsın ki. Elbette herkes kendine göre güzel. bi başkasını kendinden üstün gören insanın orda yarışmacı olarak bulunmasının ne anlamı var. Bence yarışmacılar da birbirine yorum yapmamalı.

 6. SanalBela dedi ki:

  İsim yazmayan üsenmedin mi yazarken

Sayfa başına git