İşte Benim Stilim bugün başlıyor!

İşte Benim Stilim bugün başlıyor!
21 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 245 kez okundu.

İşte Benim Stilim bugün başlıyor!

İşte Benim Stilim yarışmacılarıİşte Benim Stilim heyecanı için geri sayım başladı. Bugün yeniden ekranlara “merhaba” diyecek olan sevilen moda programının yeni sezon ilk bölümü saat 15.00’de yayınlanacak. Kerimcan Durmaz’ın da jüri koltuğunda oturacağı İşte Benim Stilim’in yeni sezondaki reyting oranı şimdiden merak konusu. Programın yeni sezon yarışmacıları da netleşti. İşte, programın yeni sezon detayları ve İşte Benim Stilim yarışmacıları!Hürriyet Haber21 Kasım 2016 – 12:30:00İşte Benim Stilim bugün başlıyor İşte Benim Stilim yarışmacıları

İşte Benim Stilim yeni sezon müjdesini geçtiğimiz haftalarda vermiş, yarışmanın kadrosunda isimler hem şaşırtmış hem de meraklandırmıştı. Geçtiğimiz sezonlarda gerek formatı ve jüri üyeleri gerekse birbirinden iddialı yarışmacılarıyla sık sık gündeme gelen İşte Benim Stilim için beklenen gün geldi. Modaseverlerin büyük bilgiyle seyrettiği program bugün itibariyle yeniden ekranlarda olacak. Peki, İşte Benim Stilim’in yeni sezonunda jüri koltuğunda hangi isimler oturuyor? Yarışmacıları kimler?İşte, tüm merak edilenler ve detayları!

Ekranlara uzun bir ara vererek takipçilerini üzen İşte Benim Stilim yeniden ekran macerasına devam etme kararı aldı. Haberin yayılması ardından jüri üyeleri merak konusu oldu. Özellikle geçtiğimiz sezon programdan ayrılışlarıyla bomba etkisi yaratan Kadir Doğulu ve nam-ı değer “Nurella” Nur Yerlitaş’ın yeni sezonda jüri koltuğunda oturup oturmayacağı merak edildi. Soru işaretlerine yanıt ise hem kanaldan hem de Nur Yerlitaş’tan geldi. Nur Yerlitaş, programa dahil olduğunu sosyal medya hesabından duyururken yayınlanan fragman ile jüri üyeleri duyuruldu. Ayırca İşte Benim Stilim yeni sezon yarışmacıları da tanıtıldı.Gündüz kuşağı yayın akışı içerisindeki yerini alan İşte Benim Stilim’in sunuculuğunu diğer sezonlarda olduğu gibi Öykü Serter üstleniyor. Jüri koltuğunda ise kemik kadro; Kemal Doğulu, Ivana Sert, Nur Yerlitaş, Uğurkan Erez’in yanı sıra son günlerin en çok konuşulan sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz oturuyor.

İŞTE YENİ SEZON YARIŞMACILARI

Çağla Şen, Dilara Taşkın, Dilara Kayalı, Melek Özçağan, Yağmur Gürgen, Aleyna Eroğlu, Niran Yalaz, Nazlı Ersoy, Aylin – Selin Ençok ve Simay Tokatlı .

Son Güncelleme : 21 Kasım 2016 – 12:37:20
Haber , Türkiye , Haberler , Son Dakika , Son Dakika Haberleri işte benim stilim , işte benim stilim yeni sezon , işte benim stilim yarışmacıları

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git