468 x 60 Reklam Alanı
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Manşet > Beni Affet 75. bölüm izle 27 ocak 2012 cuma

Feride’nin suçsuzluğu kanıtlanınca, Cüneyt geçmişleri konusunda da, Feride’ye haksızlık yapmış olabileceğini düşünür. Bütün geçmişi sorgulayan Cüneyt ne yapacaktır? Cüneyt’in onun fikrini değiştirmeye çalışan Eylül başarılı olabilecek midir? Feride’yi bekleyen kötü sürpriz nedir?

Handan Kemal’in bir an önce Bahar’dan kopması için yeni bir yol bulur. Bahar Kemal’i kendinden uzaklaştırmak için onu mecburen daha da zor bir duruma iter. Bahar’ın Kemal’i şaşkınlığa sürüyen yeni tavrı ne olacaktır?

Osman Kozan’a tepkili olan Ferman işe gitmeme kararı alır. Diğer yandan Ferman ve Kader arasındaki buzlar erimeye başlamıştır.

Paylaş

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir
ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
trend wp
toplist, site ekle Kral Oyun www.toplist.net.in TOPLIST toplist SEKTÖREL TOPLİSTE TOPLİST sektörel firmalar şirketler sanayi ticaret Topliste Toplist Topsites TOPLIST toplist arama motoru firmalar dizini dizin free company links ücretsiz sektörel kobi kobiler rehberi dizinler free di Diablo Top 100 Top Game Sites social exchange list [C]ool[T]eam [A]nime TOP v2.0 Top-Site Warriors Topsites