Şeyma Subaşı Kızının Doğum Günün Kutladı

Şeyma Subaşı Kızının Doğum Günün Kutladı
27 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 299 kez okundu.

Acun Ilıcalı’dan olan kızı Melisa’nın doğum gününü kutlayan Şeyma Subaşı’nın paylaştığı kare çok sayıda yorum ve beğeni aldı.

Şeyma Subaşı, Son Paylaşımıyla Kızının Doğum Günün Kutladı, System.String[]

Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabından kızı Melisa ile çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı. Bu fotoğraf üzerinden kızının doğum gününü de kutlayan Şeyma Subaşı’na paylaştığı fotoğrafla ilgili çok sayıda yorum geldi.

“BUGÜN BENİM MELEĞİM DOĞDU”

Bundan üç yıl önce kızını kucağına alan Şeyma Subaşı’nın hesabını takip edenler onun kızına ne kadar düşkün bir anne olduğunu iyi bilecektir. Sürekli olarak sosyal medya hesabından kızıyla çekilmiş karelerini paylaşan Subaşı kızının doğum gününü; “Bugün benim meleğim doğdu 27/10/2013 It’s my baby’s birthday” notuyla paylaştı.

“ŞANSLI KIZ MAŞALLAH”

Kısa sürede binlerce beğeni alan fotoğrafa hiç şüphesiz kızın babası Acun Ilıcalı ile ilgili bir yorum da geldi. Bir takipçisi Subaşı’nın paylaşımının altına; “Şanslı kız maşallah… Acun gibi babası var iyi ki doğurmuşsun bak sana ne kadar faydası oldu hayatını kızına borçlusun bence…” notunu düşmüş.

“ACUN UNUTTU GALİBA”

Bu olumsuz eleştirilere rağmen paylaşımını yorumlara kapatmayan Subaşı’na gelen bir başka dikkat çekici yorum ise Acun Ilıcalı’nın hesaplarından herhangi bir kutlama yapılmadığına atıfta bulunarak “Acun kızının doğum gününü unuttu galiba” olmuş.
İşte Şeyma Subaşı’nın o paylaşımı;

seyma-subasi-son-paylasimiyla-kizinin-dogum-8901302_8513_o

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git