Gökhan Özen ile Selen Sevigen’in boşanma Nedeni

Gökhan Özen ile Selen Sevigen’in boşanma Nedeni
24 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 336 kez okundu.

Şarkıcı Gökhan Özen ile 6 yıllık eşi Selen Sevigen, yaptıkları ortak açıklama ile boşanma kararı aldıklarını duyurmuşlardı.
Gökhan Özen ile Selen Sevigen yazılı açıklamalarında şu sözlerle ayrıldıklarını belirtmişlerdi:
“Değerli Basın Mensupları, üzülerek belirtiriz ki evlilik birliğimizi aldığımız ortak karar sonucu sonlandırmış bulunuyoruz. Kutsal bildiğimiz ve gözler önünde yaşamayı tercih etmediğimiz aile yaşantımıza ve özel hayatımızın mahremiyetine bugüne kadar ve bundan sonraki sürecinde saygı gösteren tüm değerli basın mensuplarına teşekkür ederiz. Saygılarımızla.”
Renkli Sayfalar’ın haberine göre; çiftin boşanmasında kıskançlık krizlerinin etkili olduğu konuşuluyor. Gökhan Özen’in eşine “Albüm için yalnız kalmam gerekiyor” diyerek son 2,5 aydır Amerika’ya yalnız gitmesinin boşanmalarına neden olduğu iddia edildi. Ünlü şarkıcının seyahatlerinin sıklaşması sonucu, şiddetli geçimsizlik yaşamaya başlayan çift ayrılık kararı aldı.
Gökhan Özen, önceki gün Atatürk Havalimanı’nın dış hatlar terminalinde görüntülenmişti. Ayrılıkla ilgili soruları yanıtsız bırakan şarkıcı, “Seyahatinizin nedeni iş mi, tatil mi?” sorusuna ise “2017’nin ocak ayında çıkacak proje albümüm için DJ’lik workshop’una katılmaya gidiyorum” diye karşılık vermişti. Özen’in Miami’ye uçtuğu öğrenilmişti.
Gökhan Özen, iki çocuğunun velayetini ve birlikte yaşadıkları evi Selen Sevigen’e bıraktı. Çiftin boşanmadan önce evlerini ayırdıkları ortaya çıktı.
Çiftin iki çocukları bulunuyordu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git