69 Ateşli Seks Tüyosu!

69 Ateşli Seks Tüyosu!
17 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 574 kez okundu.

69 Ateşli Seks Tüyosu!

1) Kulaklarını tıka!

“SexToys 101″kitabının yazarı Claire Cavanah, kulaklarını tıkayarak kendini dünyadan soyutlayıp nefesinin sesine ve diğer dört duyuna konsantre olabileceğini söylüyor, özellikle de dokunma duyusuna.

2) En az sekiz saat uyu!

Bir araştırma uykusuzluğun, tatminsiz seks hayatına sebep olduğunu söylüyor.

3) Rekabete takılma!

Seks terapistleriyle yapılan bir ankete göre, birleşme süresi 3-13 dakika arasında değişiyormuş. Ortalama bir erkeğin yedi-sekiz dakika dayandığını düşününce bu çok iyi bir haber. Rekor kırma hırsından vazgeçip ön sevişmeye yoğunlaşmalısın. Böylece her ikiniz de daha çok zevk alacaksınız.

4) Saklambaç oynayalım mı?

Sen saklan, o da seni arasın. Seni bulduğu yerde canı ne isterse onu yapın. “Games for Grownups” kitabının yazarı Leigh Anderson, çocuk oyunlarının çok seksi olabileceğini belirtiyor.

5) Çoraplarını bile çıkarma!

Hollanda’da bir üniversitede yapılan araştırmaya göre, rahat bir ortamda seks yapan çiftlerde yüzde 30 orgazm sıçraması gözlemlenmiş. Araştırmacılar ne kadar rahatsan, o kadar süper bir orgazm yaşayacağın konusunda hemfikir.

6) Ayna ayna söyle bana…

Toronto Bağımlılık ve Ruh Sağlığı Merkezi’nde yapılan bir araştırma, kadın psikolojisinin sanıldığından daha görsel olduğunu ortaya çıkarmış. Seks esnasında kendini seyrederek daha çabuk uyarılacaksın.

7) Dominant kadın!

“She Comes First “kitabının yazarı Doktor lan Kerner, kadınların genelde daha teslimiyetçi davrandığını ve yatakta daha dominant bir role bürünerek sıradanlıktan kurtulabileceğini belirtiyor: “Vamp kadınlar gibi deri korseler giyip kırbaç sallamak zorunda değilsin, eşinin senden beklemeyeceği bir hareket yapman yeterli olacaktır. Mesela seks oyununu sen başlatabilirsin.” İşte sana üç öneri:

– Esaret… Halat ve eşarplar yerine onu kelepçele. Hiçbir yere kaçamayacak! Gözlerini de bağlamayı unutma.
– Kravat da olabilir… Eğer erkeğin köle olmak konusunda emin değilse o zaman onu etkisiz hale getirmek için gevşekçe bağlanmış bir kravat kullanabilirsin, böylece canı isterse kaçar gider…
– Ateşten gömlek… Gözlerini üstünden yeni çıkmış gömleğinle bağlamalısın. “How Sex Works “kitabının yazarı Doktor Sharon Moalem, kadın kokusunun etkili bir afrodizyak olduğunu hatırlatıyor.

8) Salute!

Santa Maria Annunziata Hastanesi’nden İtalyan araştırmacılar, günde bir-iki kadeh kırmızı şarap tüketen kadınların daha arzulu ve istekli olduğunu ortaya çıkarmış.

9) Tıraşı kes!

Northumbria Üniversitesi’nde yapılan ilginç bir araştırma, sakallı bir yüzün tıraşlı, tertemiz bir çehreye oranla çok daha seksi göründüğünü söylüyor. Araştırmacılar kadınların neden maskülen yüz hatlarına sahip erkekleri bebek yüzlülere tercih ettiğini ise taş devrinden kalma alışkanlıklara bağlıyor. Saçı sakalı birbirine karışmış, yapılı bir mağara adamı kadınını daha iyi korur

10) Meditasyon…

“The Journal of Sexual Medicine” yoga yapanların daha ateşli bir seks hayatına sahip olduğunu söylüyor. Araştırmaya katılıp yoga yapmaya başlayan kadınlar bir süre sonra arzu, uyarılma ve orgazm seviyesinde yükselme yaşamış. Üstelik artan esneklik de işine yarayacak.

11) Sporu ihmal etme!

Yogayla aran iyi değil mi? O zaman düzenli egzersiz yapmak da bir seçim olabilir. British Columbia Üniversitesi’nde yapılan bir araştırmaya göre, günde 20 dakika egzersiz yapan kadınlar diğerlerine göre daha ateşli yatak sahneleri yaşıyormuş. İşte bu spor yapmak için harika bir sebep!

12) Terletin!

Kaliforniya Üniversitesi’nde yapılan bir araştırma ise erkek terinin kadınlar üzerinde uyarıcı etkisi olduğunu gösteriyor.

13) Stilettodan vazgeçme!

Topuklar orgazm olmanı sağlayan kasları çalıştırıyor. Takunyadan çok daha seksi göründüğü de kesin.

4) Doğum kontrol!

Kinsey Institute, hem doğum kontrol hapı hem de prezervatif kullanan kadınların daha fazla tatmin olduğunu ortaya çıkardı. Hamile kalma ve zührevi hastalık korkusu yaşamayan kadınlar daha çabuk rahatlayıp zevk alabiliyor.

15) Kaygan ve soğuk…

Kayganlaştırıcıyı buzluğa koy. Soğukluk sana daha fazla haz verecek.

16) Döv beni sevgilim!

Erkeğine kendini dövdürmek için zavallı bir kakılmış olmak zorunda değilsin. Northern Illinois Üniversitesi’nden araştırmacılar, hafifçe dövülmenin aradaki bağı güçlendireceğini söylüyor. Ayrıca dövülen bir kadında testosteron artışı görülüyor, bu bedenin stresli duruma tepkisi olmalı. Bu işlemin arzuyu yükselttiği kesin…

17) Niyetin iyi mi?

Teksas Üniversitesi’nden araştırmacılar, bir grup kadına neden seks yaptıklarını ve ne kadar tatmin olduklarını sormuş. Aşk ve bağlılık göstermek, fiziksel zevk ya da yeni deneyimler kazanmak için yapanlar, egolarını şişirmek için yapanlardan daha tatmin olmuş.

18) Duble misyoner…

Vücudunun altına yastıklar koyarak geleneksel seks pozisyonlarına yeni yorumlar getirmeyi dene. Mesela misyoner esnasında kalçanın altına iki yastık koy, yükselti sayesinde muhtemelen doğru noktaya isabet edecek.

19) Köpek stilini güncelle…

“Stepping Tiger” pozisyonu süper! Yatağın ucuna yüz üstü uzanarak ellerini yere koy. “Intimate Wisdom, The Sacred Art of Love” kitabının yazarı Karinna Kittles-Karsten, böylece eşinin G noktanı daha rahat bulabileceğini söylüyor.

20) Nostalji yapalım…

Ortaokuldaki gibi soyunmadan sadece “cinsel yakınlık” kuruyoruz ve sadece 10 dakikamız var. “Games for Grownups” kitabının yazarı Anderson, bu kısa zaman dilimini, daha sonraki ateşli randevu için ön sevişme olarak algılamak gerektiğini söylüyor.

21) Gözlerim sana kilitli…

Uyarıldığın zaman göz bebeklerin büyür. Moalem, partnerinin gözlerinin içine bakarak uyarılma seviyesini ölçebileceğini söylüyor. Ve seks esnasında daha yoğun bir bağ yaşanacak.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git